NSSC Lighting
Historia marki NSSC ma swój początek w pierwszej połowie XXI wieku, w jednej z największych metropolii chińskiego rynku Guangzhou (Kanton). Do 2007 roku marka NSSC funkcjonowała jedynie w świadomości branży HID (profesjonalne oświetlenie xenonowe). Lata 2007-2011 były owocne w inwestycje zagranicznie, które ukierunkowane zostały głównie na pion technologiczny, co pozwoliło na wyprodukowanie pierwszego oświetlenia do jazdy dziennej pod sztandarem NSSC.

W początkowych latach XXI wieku na rynkach światowych było kilku producentów oferujących oświetlenie do jazdy dziennej, lecz nie potrafili oni spełnić oczekiwań Klientów, zarówno pod względem jakościowym, jak i cenowym.

Za oficjalną datę wejścia marki NSSC na rynki europejskie uznaje się rok 2011, w którym to po kilku latach istnienia wchłonęła ona cieszącą się dużym zainteresowaniem wśród konsumentów markę Vertex. W chwili obecnej marka NSSC oferuje produkty nowoczesne i zaawansowane technologiczne, ale także takie, które są dostępne na każdą kieszeń.

Marka NSSC (obok marek Philips i Hella) jest jedną z niewielu, która oferuje swoim użytkownikom produkty posiadające wszystkie właściwe testy, które zostały wykonane w warunkach laboratoryjnych, co potwierdzają uzyskane certyfikaty, zarówno homologacyjne jak i jakościowe.

Kontakt z dystrybutorem